výstavba průmyslových a zemědělských staveb, výstavba inženýrských sítí (voda, kanalizace, plyn, kabelové sítě), příprava území pro výstavbu (výkopové a rekultivační práce, demoliční práce), výstavba místních komunikací pro vozidla a pěší, výstavba sportovišť, úpravy a opravy vodních toků, meliorace
Certifikáty

O nás

Firma Cobbler s.r.o. je stavební společnost založená v roce 1992. Zaujímá významné místo mezi stavebními společnostni zlínského regionu. Společnost je držitelem platného certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001ČSN ISO 45001.

Od svého vzniku se specializuje na tyto předměty činnosti: výstavba průmyslových a zemědělských staveb, výstavba inženýrských sítí (voda, kanalizace, plyn, kabelové sítě), příprava území pro výstavbu (výkopové a rekultivační práce, demoliční práce), výstavba místních komunikací pro vozidla a pěší, výstavba sportovišť, úpravy a opravy vodních toků, meliorace.

Dbáme o to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností, kvalitoustabilitou. Dlouholeté zkušenosti s realizací staveb a finanční stabilita podniku jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků.