Počátek dřevovýroby firmy Cobbler s.r.o. se datuje od 1. 3. 2000. K tomuto datu převzala firma Cobbler s.r.o. zavedenou dřevovýrobu, která měla za sebou již několikaletou tradici. Nosným programem byla a je výroba lepených okenních a dveřních profilů. Dříve byla produkce ve velké míře vyvážena do zahraničí, převážně do Německa. Vlivem ekonomického vývoje a změny kursu přešel export do útlumu a v současnosti se s našimi výrobky uplatňujeme na trhu v České republice. Kromě hlavního produktu, jímž je bezpochyby kvalitní eurohranol, nabízíme i další výrobky. Jde především o stavební řezivo, jako jsou desky, fošny, hranoly a střešní latě.

Jsme schopni zpracovat i Váš materiál na Vámi požadovaný výrobek. Nabízíme pořez na pásové pile, rozmítání řeziva, sušení řeziva, napojování (cinkování) řeziva, hoblování, lepení ve stěnových lisech. Tyto operace probíhají v naší výrobě každodenně, tudíž máme patřičné zkušenosti a jsme schopni operativně řešit Vámi požadovaný termín realizace.

Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001, certifikátu EMS pro ČSN EN ISO 14001:1997, certifikátu pro konstrukční prvky z masivního dřeva a také osvědčení Zkušebny stavebně - truhlářských výrobků ve Zlíně pro lamelový hranol, oken a dveří.

Vlajka Evropské unie

Evropský fond pro regionální rozvoj a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR podporují investice do Vaší budoucnosti: Zefektivnění výroby Eurohranolů automatizací výrobního procesu
více informací (PDF, 56kB)